O čom je aktutálny diár a jeho rubriky

 Predstavujem Ti diár pre ženy Rok Ženy. Je to dielo založené na bežnej životnej praxi vo všetkých témach ženstva. Jeho poslaním je zdieľanie múdrosti a podpora spolupráce a opory medzi ženami.

Texty a celý koncept som skoncipovala ja - autorka - Veronika Riava Skot. O ilustrácie som tento raz požiadala nadané tvorkyne Simonku Štulrajterovú, Katku Gahérovú a Gabrielu Čížovú. Grafiku a spracovanie mojich podkladov uchopila a do celkového diela doladila Alenka Kubalcová.

Diár tento rok obsahuje 7 pravidelných mesačných rubrík : 

Úcta k životu 

12 P pre prirodzené plynutie 

Tréning odvahy 

Očista - od Adrianna Sauer

Živá hravá rodina 

Ukážka z Pracovných zošitov pre Dušu č.4

Prehľad podujatí a akcií, ktoré tvoríme alebo podporujeme 

-tieto rubriky Ti predstavím v príspevkoch fb stránky Rok Ženy (vid foto)

Celý diár je opäť tvorený zároveň ako omaľovánka, obsahuje autorské ilustrácie podľa jednotlivých tém, ktoré si sama majiteľka diára dotvára.

Okrem Hlavných rubrík je v každom mesiaci po týždňoch na dvojstrane dostatok miesta na zápisky (viď ukážka), slovenské, české a slovanské meniny, sviatky a dni pracovného pokoja a pri každom mesiaci strany s riadkami navyše pre tvoje osobné záznamy.

V diári nájdeš aj zvláštny priestor na záznamy o tvojej cyklickosti a plodnosti v malej prehľadnej tabuľke.

Pre tvoju potrebu je pripravený prehľadný celoročný plánovač na rok 2024 a v závere aj na rok 2025.

Diár má tvrdú väzbu, je vytlačený na plne recyklovanom a recyklovateľnom kvalitnom papieri a za každý kus je odvedená tzv. Stromová daň vo forme reálnej výsadby nových stromov každý rok.

V záverečnej časti objavíš ponuku niekoľkých nadaných zdieľajúcich žien, možnosti spolupráce a malé reklamy spriaznených tvorcov. V nasledujúcom vydaní sa k nim môžeš pripojiť aj ty - zdarma.